معرفی برند واین تِک

کمپانی Weintek در سال ۱۹۹۶ و در کشور تایوان تاسیس شد و به صورت تخصصی در حوزه طراحی، تولید و توسعه پنل های اپراتوری و واسط های گرافیکی HMI فعالیت می نماید. این کمپانی نوپا در طول مدت فعالیت خود موفق به تولید انواع متنوع HMI های هوشمند شده است. HMI های برند واین تک دارای کاربری ساده بوده و معمولا از پردازشگرهای قدرتمندی در ساختار آنها استفاده می شود تا کاربران بتوانند علاوه بر عملیات های کنترل و مانیتورینگ متداول، انواع تحلیل ها، آنالیز ها، ذخیره سازی و ارزیابی های عملیاتی لازم را روی داده های فرایند صنعتی خود به انجام رسانند.

گستره HMI های برند Weintek شامل پنل های ساده برای فرایند های محدود تا پنل های هوشمند و مبتنی بر ویندوز برای بهره برداری حداکثری از سخت افزار در سالن تولید می باشد، یکی از ویژگی های برتر این برند، دارا بودن بیش از ۳۰۰ درایور متنوع و همچنین سخت افزارهای لازم برای اتصال به تجهیزات و شبکه های صنعتی از وندور های مختلف است که Weintek را به برندی مناسب برای تجمیع در راه حل های یکپارچه سازی اتوماسیون صنعتی تبدیل می کند.

HMI ها نمایشگرها و تجهیزات شبکه برند Weintek

این کمپانی اخیرا موفق به طراحی پلتفرم جدیدی با نام CloudHMI یا سری cMT شده است که با به کارگیری آن می توان واسط گرافیکی مناسب برای کنترل و مانیتورینگ یک فرایند را طراحی نمود و با پیاده سازی آن روی موبایل یا تبلت شخصی و بدون نیاز به سخت افزار اضافی، انواع فرایندهای صنعتی را کنترل نمود.