معرفی برند پاناسونیک

کمپانی نام آشنای پاناسونیک در سال ۱۹۱۸ در اوزاکای ژاپن و با نام اولیه Matsushita (ماتسوهیتا) تاسیس شد. این کمپانی تولید کننده طیف بسیار وسیع و گسترده ای از انواع تجهیزات الکترونیکی، از تلفن و ریش تراش های ساده گرفته تا تجهیزات صنعتی بسیار پیچیده و هوشمند می باشد.

در تاریخ پر فراز و نشیب پاناسونیک، حضور در تمامی عرصه های ممکن در تولید الکترونیکی و دیجیتال به چشم میخورد. از سال ۱۹۲۷ برند National جایگزین نام قدیمی ماتسوهیتا شد. نام تجاری ناسیونال برای بسیاری از مصرف کنندگان تجهیزات الکترونیکی و به خصوص لوازم خانگی در جهان کاملا آشنا می باشد. جالب است بدانید که برند Panasonic اولین بار توسط کمپانی ناسیونال و برای تولید و عرضه لوازم خانگی صوتی در ایالات متحده آمریکا معرفی شد. علت این مساله آن بود که نام تجاری National پیشتر توسط کمپانی های آمریکایی ثبت شده بود و کمپانی ناسیونال ژاپن مجبور بود برند جدیدی برای فعالیت در آمریکای شمالی انتخاب کند. کلمه Panasonic برگرفته از دو کلمه Pan به معنای تمام و Sonic به معنای صوتی می باشد.

به مرور زمان و تولید گسترده محصولات تحت نام پاناسونیک، از سال ۲۰۰۸ ، برند Panasonic به عنوان نام تجاری اصلی کمپانی برگزیده شد و تمامی محصولات تولیدی این کمپانی تحت این برند عرضه می شوند.

تجهیزات اتوماسیون صنعتی پاناسونیک

کمپانی پاناسونیک، یکی از عرضه کننده های راه حل های دیجیتال و هوشمند برای بالا بردن کیفیت و سرعت تولید بوده است. اصلی ترین محصولات این برند در حوزه اتوماسیون صنعتی شامل موارد زیر می باشد.

  • کنترلر های صنعتی PLC
  • پنل های اپراتوری HMI
  • درایو ها و تجهیزات کنترل حرکت (Motion Control)
  • انواع موتور و سروو
  • سیستم های بینایی ماشین (Machine Vision)

جهت آشنایی بیشتر و بهره مندی مهندسین محترم، مجموعه ای از نرم افزارهای اتوماسیون صنعتی پاناسونیک در وبسایت پرشیا کنترل در اختیار علاقمندان قرار داده شده است. جهت آشنایی بیشتر و دریافت لینک دانلود این نرم افزارها می توانید به لینک های زیر یا منوی سمت راست صفحه مراجعه نمایید.

  • نرم افزار Control FPWIN GR
  • نرم افزار Terminal GTWIN